Gizlilik Politikası

Gizlilik politikalarımızın maddelerini belirten bu belgeyi, Haberci37 kullanıcı ve ziyaretçilerinin gizliliğine verdiğimiz önem ve değeri belirtmek için bu sayfayı oluşturduk. Haberci37, okurları hakkında gerekli nedenlerle tuttuğu kısmi bilgileri, okurların kişisel hakları zarar verecek veya gizliliklerini ifşa edecek şekilde kullanmaz. Aşağıda okurlarımız hakkında tuttuğumuz bilgileri ve açıklamalarını okuyabilirsiniz, Bu gizlilik bildirgesi ve yasal uyarı, Haberci37 sitesini ve içeriklerini kapsamaktadır.

IP Adresleri ve Çerezler

Ziyaretçilerimizin yada kullanıcılarımızın IP adreslerini ve buna ek olarak işletim sistemi, tarayıcı, ziyaret ettikleri tarihi ve kullanım süresi ile ilgili bilgileri, hiçbir kullanıcının kimliğini açığa vurmayacak veya reklam amaçlı kullanmamak koşulu ile, sitemizi geliştirmek ve sitenin yönetimine yardımcı olması amacıyla saklıyoruz.

Yasal Yükümlülükler

Haberci37, ziyaretçilerinin haberlere yaptığı yorumlardaki, içeriğe yazabilecekleri yazılar hakkında kullanıcılara yasal sorumluluklar atamaktadır. Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip olan yorumlar, yorumu yazan ziyaretçiyi bağlamaktadır. Hiçbir şekilde Haberci37 yazarları veya editörleri sorumluluk kabul etmez. Haberci37 editörleri, bu tür yazıların gönderilmesini engellemek için filtreler uygulamaktadır. Ancak yetkili kurumlar tarafından istenebilecek yasal bilgiler sonucunda, Editörlerimizin de ilgili yazının/yazıların sahibini tanımlayabilecek kişisel bilgileri vermemiz gerekebilir. Ziyaretçi, Haberci37 haberlerine yorum yazarken tüm bu hususları kabul etmiş sayılır.

Özel Kullanıcı Bilgileri

Haberci37 sitesindeki yazılara ve haberlere yorum yapabilmek için e-posta adresi girmeniz gerekmektedir. Bu adresleri reklam ajansları yada herhangi bir kullanıcı ile kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Diğer Detaylar

Sitedeki haberlerde/yazılarda, başka sitelere linkler bulunmaktadır. Haberci37, bu diğer sitelerin gizlilik bildirgeleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Yukarı
istanbul evden eve nakliyat replika saat evden eve nakliyat eşya depolama